Paskelbta

Įtvarai sportui – produktai, kurie jums padės

Sportas daugeliui tapo neatskiriama dienotvarkės dalimi. Žmonės sportuoja norėdami palaikyti gerą savijautą arba atsistatyti po ligos. Mokslininkai seniai įrodė, kad fiziniai pratimai labai gerai įtakoja kūną ir gerokai pailgina gyvenimo trukmę.

Tačiau kartais netinkamas veiksmas treniruotėje ar mankštos metu gali negailestingai pakišti koją mūsų savijautai ar kūno būklei. Geras rūpinimasis mūsų kūnu, jo patogumu yra toks pat svarbus kaip sportas. Jei sportuojame be teisingos įrangos ar žinių, tai gali atnešti daugiau žalos negu naudos. Siekiant išvengti įvairių traumų, sveikatos priežiūros specialistai bei sporto profesionalai pataria naudoti įvairius įtvarus. Aptarsime pagrindines priemones, kurios praverstų kiekvienam sportuojančiam.

Riešų įtvarai

Labai tikėtina, kad jūsų įprastoje sporto rutinoje vienaip ar kitaip atliekate pratimus rankomis. Tam tikri pratimai ar judesiai, kuriuos darome sportuodami, gali sukelti rimtų komplikacijų, tokių kaip tendinitas, raumenų, sausgyslių patempimas ar plyšimas.

Riešo įtvarai palaiko riešą tinkamoje anatominėje padėtyje ir leidžia jums atlikti savo mėgstamus pratimus nesijaudinant dėl galimos žalos ar traumos, pvz., sausgyslių, raumenų patempimo, tendinito.

 Įtvarai alkūnėms

Orliman siūlo taip pat ir įtvarus alkūnėms, kurie užtikrina maksimalų alkūnių palaikymą ir stabilumą bei žymiai sumažina patempimų bei epikondilito („tenisininko alkūnės“) riziką . Jie nepamainomi aktyviai sportuojantiems ar žmonėms po traumų.

Juosmens įtvarai

Tiems iš jūsų, kurie kenčia nuo apatinės nugaros dalies skausmo, Orliman siūlo juosmens įtvarus. Jie palaiko nugaros apatinę dalį ir pilvą, apsaugo nuo nugaros pažeidimų didelio krūvio metu, palengvina skausmą.

Įtvarai keliams

Mūsų kelio sąnariams tenka didelis krūvis visos dienos metu. Kelio sąnariai yra kiekvieno žmogaus judėjimo „kertinis akmuo“, padedantis judėti, vaikščioti ir bėgti. Kelio sąnarį sudaro daug gyvybiškai svarbių struktūrų, ir bet kuri iš jų ankščiau ar vėliau gali būti pažeista. Kelio įtvarai fiksuoja, stabilizuoja kelio sąnarį, naudojami reabilitacijai po traumų ir jų profilaktikai.

Įtvarai čiurnoms

Ir žinoma, nepamirštame saugoti čiurnų. Pėdomis remiasi visas mūsų kūnas, turime jomis labai rūpintis, ir įtvarai tam yra puikus būdas, jie gerai prilaiko, apsaugo nuo sausgyslių, raumenų patempimų ar uždegimo.  Tai yra puikus dalykas žmonėms, kurie jau yra anksčiau patyrę traumą, ir nori kad tai daugiau neįvyktų.

Visi įtvarai pagaminti iš minkštos, orui laidžios elastinės medžiagos. Jie yra patogūs ir tikrai verti jūsų investicijos, norint išlikti saugiems ir išvengti sportinių traumų, kad galėtumėte mėgautis sportu.

Nelaukite, kol patirsite traumą, saugokite save dabar.